Sensörler

fa-logo

ÇELİK GÖVDE HİDROLİK SİLİNDİRLER
   
ÇELİK GÖVDE HİDROLİK SİLİNDİR ÇELİK GÖVDE   LİMİT SENSÖRLÜ HİDROLİK SİLİNDİR ÇELİK GÖVDE   MANYETİK SENSÖRLÜ HİDROLİK SİLİNDİR
                      BİLİNDİĞİ ÜZERE, ÇELİK GÖVDE HİDROLİK SİLİNDİRLERDE KONUM ALGILAMA İÇİN YÜKSEK BASINCA DAYANIKLI ENDÜKTİF SENSÖRLER VEYA LİNEER POZİSYON SENSÖELERİ KULLANILMAKTADIR. LİNEER POZİSYON SENSÖRLERİNİN MALİYETLİ VE MONTAJ İŞÇİLİĞİ OLDUKÇA YÜKSEK VE ZAHMETLİDİR. LİNEER POZİSYON SENSÖRLERİNİN BAKIM VE DEĞİŞİMİDE OLDUKÇA ZOR VE MAALİYETLİDİR. BU NEDENDEN DOLAYI FİYAT VE MONTAJ İŞÇİLİĞİ DAHA AZ VE ZAHMETSİZ OLAN YÜKSEK BASINCA DAYANIKLI ENDÜKTİF SENSÖRLER KULLANILMAKTADIR.
YÜKSEK BASINCA DAYANIKLI ENDÜKTİF SENSÖR
               M12 VE M18 GÖVDE YAPILARINDA, PASLANMAZ ÇELİK GÖVDE VE SERAMİK ALGILAMA YÜZEYİ, DİNAMİK 500 BAR, STATİK 800 BAR BASINCA , -25…+80˚C ARALIĞINDA ÇALIŞMA SICAKLIĞI, PATLAYICI ORTAMLAR İÇİN NAMUR MODELLER, 10…30V DC BESLEME GERİLİMİNE SAHİP PNP N.A./N.K. VE NAMUR N.K. KONTAK YAPILARI, IP66-IP67-IP68 KORUMA SINIFLARI İLE HİDROLİK SİLİNDİR KONUM ALGIMADA OLDUKÇA YAYGIN KULLANIMA SAHİPTİR.
   
YÜKSEK BASINCA DAYANIKLI ENDÜKTİF SENSÖR            MANYETİK SENSÖR
MANYETİK SENSÖR (ÇELİK GÖVDE HİDROLİK SİLİNDİRLER İÇİN)
              ÇELİK GÖVDE HİDROLİK SİLİNDİRLER İÇİN ÖZEL OLARAK İMAL EDİLEN MANYETİK SENSÖRLER, SİLİNDİR İÇERİSİNE YERLEŞTİRİLEN ÖZEL DİZAYNLI MAGNET YARDIMI İLE SİLİNDİRİN KONUM ALGILANMASINA OLANAK SAĞLAMAKTADIR. SİLİNDİR İMALATINDA İÇERİSİNE YERLEŞTİRİLEN MAGNET VE SİLİNDİR DIŞARISINDAN BU MAGNETİ ALGILAYAN PATENTLİ OLAN BU ÜRÜN FİYAT AVANTAJININ YANI SIRA SİLİNDİR YÜZEYİNDEN ALGIMAMA YAPSINDAN DOLAYI, SİLİNDİR YÜZEYİNDE İŞLEM YAPILMADAN KOLAYCA MONTAJI YAPILABİLMEKTEDİR. YÜKSEK BASINCA DAYANIKLI ENDÜKTİF SENSÖRLERİN  AKSİNE, YERLERİ DEĞİŞTİRİLEREK KONUM ALGILAMA NOKTALARI DIŞARIDAN RAHATLIKLA GERÇEKLEŞTİRİLEBİLMEKTEDİR.

Comments are closed.